Premiera publikacji “Ustawa o efektywności energetycznej. Komentarz”

Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z publikacją, której jestem jednym z redaktorów. “Ustawa o efektywności energetycznej. Komentarz” została przygotowana przez zespół Kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy i ukazała się nakładem wydawnictwa C.H Beck.

W publikacji znajdą Państwo praktyczną analizę przepisów, która będzie przydatnym źródłem wiedzy dla osób zajmujących się tematyką efektywności energetycznej, w szczególności pozyskiwaniem białych certyfikatów, realizacją obowiązku umorzenia białych certyfikatów, wykonywaniem audytów energetycznych i audytów efektywności energetycznej oraz realizacją zadań jednostek sektora publicznego w zakresie efektywności energetycznej. Tym samym stanowi niezbędnik przy planowaniu działań, które będą miały za zadanie ograniczyć zużycie energii, jednocześnie ograniczając wydatki w przedsiębiorstwie czy gminie.

Publikacja zawiera liczne przykłady i wyjaśnienia, tabele oraz grafy, których zadaniem jest ułatwienie Państwu w odbiorze treści.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na aspekty praktyczne komentowanych zagadnień, unikając skomplikowanych wywodów naukowych, zastępując je analizą najbardziej problematycznych kwestii występujących w praktyce przedsiębiorców, jednostek sektora publicznego oraz organów administracji, stosujących przepisy o efektywności energetycznej.

Zachęcam do lektury!

Publikacja dostępna jest TUTAJ

Do góry